114Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki, Koledzy i Koleżanki, Fani i Hejterzy, a przede wszystkim Magicowcy! W dniu dzisiejszym chcieliśmy Wam zaprezentować nasz nowy, zupełnie autonomiczny w stosunku do Gamonii projekt. Projekt, który od długiego czasu zaprzątał nasze umysły, spędzał sen z powiek i jednocześnie napędzał do działania. Przedstawiamy Wam Akademię Nicola Bolasa, kanał w całości poświęcony, najlepszej kolekcjonerskiej grze karcianej Magic: The Gathering. Krok po kroku, będziemy odkrywać arkana tajemnej sztuki grania, co może być przydatne nie tylko dla laików. Będziemy przygotowywać dla Was relacje z większych eventów, a także wprowadzać w świat graczy. Pokażemy Wam, że Magic to coś więcej niż tylko gra – to styl życia. A teraz, niech przemówi obraz, nie słowa. Zapraszamy do obejrzenia naszego intro! Polecamy oglądać w HD ;]

ANB – INTRO

Relacja z GP Kraków

Ostatni weekend spędziliśmy bawiąc się w Krakowie, w ramach międzynarodowego wydarzenia jakim jest turniej z cyklu Grand Prix. Dzięki dla załogi Baazar of Moxen, którzy to pozwolili nam pobiegać z kamerą po hali! Oto nasza skromna relacja:

Rozpoczynamy naukę gry: Karta

Jako, że chcemy wystartować z przytupem, postanowiliśmy zamieścić jeszcze jeden film, pierwszy z serii, która będzie przybliżać tajniki samej gry. Na początek postanowiliśmy przyjrzeć się temu jak wyglądają karty i rozszyfrować ukryte na nich informacje:

W każdy czwartek wieczorem, zamierzamy dorzucać kolejną cegiełkę i przybliżać Wam świat tej fantastycznej gry. A już jutro wybieramy się na Pyrkon! Także kto wie, co uda nam się pokazać za tydzień! Szykujcie się też na początek serii tłumaczącej wszystkie zawiłości magicowego slangu! Do zobaczenia. Zapraszamy do subskrybcji, lajkowania, udostępniania, a przede wszystkim dzielenia się spostrzeżeniami. Początki bywają trudne, a my wysoko ustawiliśmy sobie poprzeczkę. Jak się Wam podoba?

Gamon&Zgaga

Napisał Gamon