ANB przez wakacje nie próżnowało! Chociaż zrobiliśmy sobie blogowe wakacje i teksty na stronie pojawiały się rzadziej, to nie zwalnialiśmy tempa publikowania filmów na naszym Magicowym kanale. Akademia Nicola Bolasa rozwija się prężenie. Niedawno świętowaliśmy pierwsze 100 subskrypcji, a już udało nam się tę wartość niemal podwoić. Biorąc pod uwagę, że target kanału jest raczej wąski, uważamy to za duży sukces.

Jeszcze w lipcu pojawił się film z wynikami naszego konkursu. Casting ogłoszono, menadżerzy gwiazd zaczęli słać zgłoszenia. Podjęcie decyzji okazało się nie lada wyzwaniem, a jurorzy długo bili się z myślami. Ostatecznie jednak stwierdzili, co następuje:

Wyniki konkursu ANB + StrefaMTG

Rozbudowaliśmy również nasz słownik pojęć magicowych. Zrozumieć gracza wzbogaciło się o dwie kolejne części. W jednej tłumaczymy masę słów, które kategoryzują landy. W drugiej wyjaśniamy obce słowa, które namnożyły się nam w trakcie przygotowywania odcinka poświęconemu pewnej talii.

Zrozumieć Gracza IV: Waniliowe Landy

Zrozumieć Gracza V: Deck Techy

Ta talia to niebiesko-czerwone nożyczki, które bardzo dobrze zaprezentowały się na Pro Tourze i z miejsca postanowiliśmy je złożyć i przetestować. Spędziliśmy długie godziny testując różne rozwiązania, żeby móc Wam przekazać nasze wnioski. Niestety, im mniejszym zaskoczeniem były nożyczki, tym gorzej się deck sprawdzał. Ostateczna porażkę poniósł na WMCQ gdzie pilotowała go Zgaga, zaliczając nie najlepszy wynik.

Deck Tech: Running with Scissors

A oto i relacja z tego wiekopomnego wydarzenia. Do Warszawy zjechało blisko 160 osób, walcząc o prawo do reprezentowania kraju. Zgaga nie może zaliczyć tego występu do najbardziej udanych, natomiast Gamoń zaszedł aż do top 4. Bardzo dobry wynik, ale trzeba będzie go jeszcze poprawić!

Relacja z WMCQ Warszawa 2015

Ostatni weekend września spędziliśmy z kolei w Pradze, na gigantycznym magicowym wydarzeniu, na które zjechało blisko 1500 osób z całego świata. Udało nam się zmierzyć z zawodnikami z Niemiec, Holandii, Macedonii, Izraela, Czech, Rosji i Francji. Nie obyło się również bez bratobójczych meczów z Polakami, których pojawiło się mnóstwo. Zobaczcie jak to wszystko wyglądało:

Relacja z Grand Prix Praga 2015

Dokonaliśmy również osobistego przekazania jednej z nagród w naszym konkursie. Postanowiliśmy to nagrać i sprawdzić czy rozdane paczki okazały się szczęśliwe. Tak się również złożyło, że udało się nam wygrać dwa piątkowe turnieje FNM z rzędu i wygrane w ten sposób boostery, zdecydowaliśmy otworzyć na wizji. Paczki otwierane pod okiem kamery okazały się być znacznie lepsze niż te bez, dlatego rozpoczęliśmy serie openingów, które choć mniej regularnie, to jednak będą się pojawiać na naszym kanale. Oto efekty:

Międzynarodowy Opening

Opening FNMowych paczek

A skoro tak dobrze nam to otwieranie na wizji wychodzi, to rozpoczynamy serię Smoczych Openingów ;]

Smocze openingi #1

Przed nami opening całego zwycięskiego boxa, którego Gamoń wygrał na WMCQ. A już niedługo premiera kolejnego dodatku, która mocno zmieni magicowe realia. Postaramy się trzymać rękę na pulsie i pokazać Wam co zmieni Battle of Zendikar. Dlatego, jeśli jeszcze nas nie zasubksrybowaliście, albo nie polajkowaliście naszej facebookowej strony, to najwyższa pora to zrobić!

Jeśli jeszcze mało Wam magicowych treści, to wpadnijcie na psychatog.pl gdzie zaspokoicie swój głód wiedzy. Koniecznie odwiedźcie też stronę StrefyMTG, z którą współpracujemy! Stay tuned i do zobaczenia za tydzień!

strefa112

Napisał Gamon