114Startując z Akademią zdawaliśmy sobie sprawę, że temat jest raczej niszowy. I mimo, że chcemy popularyzować grę, to nie mamy co liczyć na setki tysięcy fanów. Wyznaczyliśmy sobie jednak pewne cele, do których zamierzamy dążyć, realizować i zaczynamy je powoli osiągać. 

Pierwszym z nich było przekroczenie progu 100 YouTubowych subskrypcji, co udało nam się osiągnąć szybciej, niż się spodziewaliśmy. Jest to dla nas jasny sygnał, że to co robimy ma sens, a co za tym idzie, bierzemy się ostro do roboty. W związku z tym postanowiliśmy to uczcić i w porozumieniu z solidnym i sprawdzonym sklepem StrefaMTG ogłosić konkurs. Nagrody są nie byle jakie, a zadanie konkursowe nieskomplikowane i będące przede wszystkim zabawą. Po szczegóły zajrzyjcie do naszego filmu:

Super konkurs ANB + StrefaMTG. Świętujemy 100 subskrypcji!!

Po drugie, chcemy ogłosić, że przyszła pora na odcięcie pępowiny i usamodzielnienie Akademii. Od początku zakładaliśmy, że ANB będzie zupełnie osobnym projektem, a publikowanie postów na Gamonii, będzie służyło przede wszystkim nabraniu początkowego rozpędu. Nie ukrywajmy, znaczna część naszych dotychczasowych czytelników Magiciem nie jest do końca zainteresowana. Dlatego jeśli chcecie być z ANB na bieżąco, zostawcie like na fanpagu i zasubskrybujcie kanał, bo Akademiowe posty przestaną pojawiać się co czwartek na naszym blogu. Podział nie jest jednak ostateczny i raz w miesiącu będziemy publikować zbiorczy post, zawierający wszystkie odcinki. Zajrzyjcie też na naszego facebooka, a jeśli jeszcze mało Wam magicowych treści, to wpadnijcie na psychatog.pl gdzie zaspokoicie swój głód wiedzy. No i oczywiście, wpadnijcie na stronę StrefyMTG, z którą zaczynamy współdziałać! Stay tuned i do zobaczenia za tydzień!

strefa112

 

~Zgaga&Gamoń

Napisał Gamon