Współpraca

ludzieludziomOd 7 lat jesteśmy parą, stanowimy również świetnie zgrany zespół. Łączy nas wiele. Mamy wspólne pasje, zamiłowanie do szeroko pojętej kultury – filmu, muzyki, gier i książek. Są także kwestie, w których się różnimy. Zgaga jest psychologiem, Gamoń kończy studia prawnicze, co sprawia że mamy odmienne spojrzenie na świat. Mamy mocne fundamenty, wielokrotnie musieliśmy ze sobą współpracować na płaszczyźnie formalnej. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalne podejście do sprawy. Chociaż blogiem zajmujemy się po godzinach, to wkładamy w niego serce i zaangażowanie. Lubimy działać wspólnie, bo to tylko umacnia łączące nas relacje. Tak właśnie na początku 2014 roku narodziła się Gamonia, gdzie to co nas dzieli, staje się naszym spoiwem. Chcesz dowiedzieć się więcej o nas kliknij tu!

Nasze działania w sieci docierają do coraz większej grupy odbiorców, najróżniejszymi kanałami. Może zrobimy coś wspólnie?

1gRecenzje/Relacje/Testy

Blogi to przede wszystkim subiektywne opinie ich autorów oraz publiczność, z którą się owymi opiniami dzielą. Chcesz poznać naszą? Z przyjemnością się nią podzielimy, na łamach naszej strony. Tu znajdziesz przykłady naszych recenzji i relacji!

 

Niestandardowe akcje
Masz pomysł na nieszablonową akcję? Szaloną, niekonwencjonalną, a przede wszystkim skupiającą uwagę? My też, mamy kilka. Może zrobimy coś wspólnie? Lubimy wyzwania, poza tym co dwie głowy, to nie jedna. Stwórzmy coś niesamowitego! Tu na przykład nagraliśmy razem z organizatorami Festiwalu Klaps podcast, który pojawił się później na antenie radia OMG!

 

10881169_841222749250040_1445340445_nFilmy

Youtube nam nie straszny. Stawiamy tam dopiero nasze pierwsze kroki, ale wkrótce go podbijemy! Chcesz zrobić to razem z nami? Zapraszamy! Kręcenie i dzielenie się filmami, daje ogromne możliwości dotarcia do dużej grupy odbiorców, w przystępnej formie. Prowadzimy dwa kanały. Jeden stricte Gamoniowy i drugi poświęcony najlepszej kolekcjonerskiej grze karcianej Magic: Tha Gathering -> Akademię Nicola Bolasa.

 

Banery i reklama wizualna

Najbardziej rozpowszechniona, wręcz tradycyjna forma reklamy w internecie. Wszelkie grafiki, banery, infografiki, loga. Chcesz się pokazać? Czemu nie u nas! Wspólnie znajdziemy widoczne miejsce na naszej stronie, by nikt Cię nie przeoczył.

 

Napisz do nas, zawsze odpowiemy!

kontakt@gamonia.pl